KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13714055
nr 1371 4055
Attila Balla
(f. 1959), Ungern
Blandteknik, 3 st, Signerad, oramade lösa blad, bladets mått: 78x54 cm
(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:15:17
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr